Úvod » Reference » Reference Distribuce
RokProjektSekcePopis
2019Postoloprty R7 - veVVN Ředitelství silnic a dálnicsekceMontáž nových stožáru VN, demontáž stávajících stožárů VN, montáž vzdušných vodičů VN z důvodu výstavby dálnice R7.
2019CL-Hvězda, výměna US US_CL_2255sekceVýměna úsekového odpínače a přepojení kabelů NN.
2019CL_N. Bor, Wolkerova 588, smyčka kVNsekceZasmyčkování kabelu VN a montáž VN rozvaděče pro kogenerační jednotku.
2019Vymístění TS CL_0390, CL - Mimoň, SídlištěsekceDemontáž stávající trafostanice a usazení nové na jiném místě, vč. přepojení a naspojkování kabelů NN a VN.
2018Oprava vedení NN v obci Stružná - Horní TašovicesekceV rámci zakázky byla vyhotovena projektová dokumentace na opravu vedení NN v obci Stružná – Horní Tašovice z důvodu nevyhovujícího stavu a stáří.
2018Oprava stávající linky VN7847 35 kV, JN, Tanvald - II. etapasekceV rámci zakázky se zrealizovala projektová dokumentace na opravu stávající linky VN7847 35 kV z důvodu nevyhovujícího stavu a stáří.
2018Výměna odpínače za rozvaděč vysokého napětí, TP_unif. TeplicesekceÚčelem zakázky bylo zpracování projektové dokumentace na úpravu technologie VN ve stávající (cizí) stanici TP_1208, kterou vlastní a provozuje SŽDC s.o.
2017Rekonstrukce vzdušného a kabelového vedení v obci Chloumek u KasejovicsekceTvorba projektové dokumentace na stavbu nového kabelového vedení NN a rekonstrukci vzdušného vedení NN v obci Chloumek u Kasejovic.
2017Vymístění TS CL_0390, CL - Mimoň, SídlištěsekceÚčelem zakázky bylo zpracování projektové dokumentace na vymístění stávající trafostanice z cizích a již nevyhovujících prostorů.
2016Trafostanice Masarykova nemocnice Ústí nad LabemsekceMontáž trafostanice v areálu Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem
2016 Kabelové vedení Kamýk - OrlíksekceVýměna kabelů vlastní spotřeby mezi vodními elektrárnami Orlík a Kamýk.
2016Projekt na rekonstrukci vedení NN v obci ZbynysekceTvorba projektové dokumentace pro rekonstrukci vedení NN v obci Zbyny ze vzdušného do kabelového rozvodu.
2016Projekt na rekonstrukci vedení NN v obci KunraticesekceTvorba projektové dokumentace pro rekonstrukci vedení NN v obci Kunratice.
2016Projekt na připojení zahrádkářské kolonie kabelem NN v obci Nýrsko sekceTvorba projektové dokumentace pro připojení zahrádkářské kolonie v obci Nýrsko zemním kabelem NN.
2016Projekt na připojení zahrádek vzdušným vedením NN v obci TachovsekceTvorba projektové dokumentace pro připojení zahrádek v obci Tachov vzdušným vedením NN.
2016Projekt na stavbu nového kabelového vedení VN a NN a transformační stanice v obci KladrubysekceTvorba projektové dokumentace na stavbu nového kabelového vedení VN a NN a transformační stanice v obci Kladruby.
2016Projekt na rekonstrukci vedení NN v obci Zadní ChodovsekceTvorba projektové dokumentace pro opravu vedení NN v obci Zadní Chodov.
2015Projekt na náhradu vzdušného vedení NN v obci Habartov za kabelové sekceTvorba projektové dokumentace pro náhradu vzdušného vedení NN v obci Habartov zemním kabelem NN.
2015Projekt na náhradu vzdušného vedení NN v obci Horšovský Týn za kabelovésekceTvorba projektové dokumentace pro náhradu vzdušného vedení NN v obci Horšovský Týn zemním kabelem NN.
2015Projekt na stavbu nového kabelového vedení VN a NN a transformační stanice v TanvaldusekceTvorba projektové dokumentace na stavbu nového kabelového vedení VN a NN a transformační stanice pro OD Lidl v Tanvaldu.
2015Projekt na rekonstrukci vedení NN v obci Oldřichov v HájíchsekceTvorba projektové dokumentace pro rekonstrukci vedení NN v obci Oldřichov v Hájích.
2015Projekt na opravu vedení 22kV M. Žernoseky - DubicesekceTvorba projektové dokumentace pro opravu vedení 22 kV.
2015Projekt na kabelizaci vedení NN v obci Přední NezlysekceTvorba projektové dokumentace pro rekonstrukci vzdušného vedení NN a kabelizaci vedení NN v obci Přední Nezly.
2014Přeložky linek 35kV na severním křídle lomu BílinasekcePřeložky linek 35kV na severním křídle lomu Bílina
2013Montáž úsekových odpínačů 35 kVsekceDoplnění 2 ks ÚO na stávající stožár vedení 35 kV.
2010Výstavba vedení VN a trafostanice VN/NNsekcePřipojení zahrádkářské osady k vedení VN.